Home ⁄ Agata Aaronson
Jak nie być samotnym gdzie znaleźć męża Terapia emocji Akademia Randkowania Agata Aaronson

Agata Aaronson

Nazywam się Agata i jestem trenerką związków. Co to dokładnie znaczy? Gdybyśmy żyły w ubiegłym wieku, prawdopodobnie nazywałabyś mnie swatką. Kojarzeniem par zajmowała się moja babcia, a wcześniej prababcia. Nie planowałam, że pójdę w ich ślady, a jednak… Przeznaczenia nie da się oszukać! 😉

 

Od pracy nad wizerunkiem po trening miłości

Mimo wykształcenia psychologicznego, przez wiele lat pracowałam jako trener, menadżer i PR-owiec. Wiedza o ludziach i ich emocjach bardzo pomagała w mojej pracy: moimi klientami były firmy oraz osoby publiczne – czujni na punkcie własnego wizerunku, dobrego imienia i dyskrecji celebryci, artyści i arystokraci. Chociaż bywało ciężko, uwielbiałam swoją pracę i wkładałam w to całe serce. Dużo się uczyłam i odnosiłam sukcesy. Wielokrotnie też przekonałam się na własne oczy, co może zdziałać dobrze napisany tekst czy odpowiednio zaplanowana sesja zdjęciowa. Uczyłam pokonywania barier i rozwiązywania problemów, pomagałam budować pewność siebie i lepiej porozumiewać się z otoczeniem.

 

Moim celem była wizerunkowa “sprzedaż” klientów, moją najważniejszą zasadą – zawsze mów prawdę i pokazuj najlepszą wersję samego siebie.

 

Dziesięć lat w zawodzie menadżera i specjalisty PR minęło bardzo szybko. Nawet nie zauważyłam, kiedy zaczęłam tęsknić za zmianą. Nadal uwielbiałam tworzenie strategii, analizę wizerunku, udoskonalanie procesu komunikacji… Jednak klient biznesowy, nastawiony na konkretny wynik finansowy, powoli przestał mi wystarczać. Zatęskniłam za pracą z człowiekiem: ale nie tym z okładek pism i magazynów, lecz “normalnym”, prawdziwym – posiadającym własne problemy i ograniczenia. Nie chciałam już wykorzystywać emocji, aby sprzedać jogurt, trampki czy luksusowy hotel. Chciałam – tak, jak wcześniej moja babcia i prababcia – wykorzystać emocje, aby uczynić ludzi bardziej szczęśliwymi.

 

Tak narodził się pomysł Akademii Randkowania – miejsca, w którym samotność czy brak związku nie jest ciężarem ani ograniczeniem, ale projektem do analizy i przepracowania.

 

Trenerka związków, emocji i relacji

Gdybym miała przedstawić się krótko i w “biznesowym” stylu, powiedziałabym:

 

Nazywam się Agata Aaronson, studiowałam psychologię, a od prawie 15 lat pracuję jako menadżer, trener i specjalista do spraw wizerunku.

W realizacji zadań, powierzanych mi przez moich Klientów stosuję metodologię biznesową: analizuję szanse i dostępne możliwości, identyfikuję słabe punkty, biorę pod lupę wizerunek, werbalizuję główne cele i założenia. 

W Akademii Randkowania przede wszystkim pomagam konfrontować się z lękami i niepewnością, zwykle towarzyszącym samotności.
Uczę, jak zapobiegać wypaleniu emocjonalnemu i jak odnajdywać w sobie motywację, potrzebną do nawiązania i utrzymania relacji z drugim człowiekiem. Pokazuję, jak wyciągać wszelkie możliwe wnioski z przeszłości i budować stan pewności siebie i spokoju.

 

Brzmi jak język korporacji? Pozwól, że będę patrzeć na Twoje marzenie patrzę jak na projekt, który można, a czasem należy poddać zarządzaniu. Jednak analizując problem życia miłosnego, emocjonalnego czy erotycznego, posługuję się nie tylko technikami i narzędziami zaczerpniętymi z biznesu. Gdybyśmy spotkały się w kawiarni, w klubie, u mnie czy u Ciebie w domu – usłyszałabyś ode mnie:

 

Cześć, jestem Agata. Wiem, że czujesz się samotna. Wiem, że podejmujesz starania, a mimo to wciąż nie możesz trafić na “właściwego” faceta. Na pewno zastanawiasz się, gdzie popełniasz błąd. Dlatego cieszę się, że mnie znalazłaś. Jestem tu, żeby Ci pomóc: i wiem, jak możemy uczynić Twoje życie lepszym.

 

Coaching miłości? Zapraszam Cię na zajęcia

 

Mam nadzieję, że teraz wiesz o mnie trochę więcej.

Jeśli w Twoim życiu lub związku przytrafił się jakiś kryzys – umów się ze mną na SPOTKANIE lub TRENING. Jeżeli masz jakieś pytanie – możesz NAPISAĆ do mnie w każdej chwili. A może odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz w którymś z tematów, jakie poruszam NA BLOGU.

PageLines