Blog

WhatsApp Image 2017 10 08 at 12.51.37 300x300 - Jak budować trwały związek?

Jak budować trwały związek?

Trwały związek, które przetrwa burze, nie jest łatwy do zbudowania. Co robić, żeby poprawić swoją relację? Nad czym pracować, a czego unikać w miłości, związku i partnerstwie? Oto kilka elementów o które warto zadbać jeśli marzymy o zbudowaniu długofalowej relacji z drugą osobą.

Czytaj dalej “Jak budować trwały związek?”

Jak radzić sobie z odrzuceniem, jak przestać być samotnym

Jak poradzić sobie z odrzuceniem?

Rozczarowanie w miłości – kto tego nie przeżył? Brak zaangażowania drugiej strony, kiedy Ty dajesz z siebie wszystko, potrafi zaboleć bardzo mocno: nawet, jeśli wasza znajomość jest bardzo krótka. Jak poradzić sobie z faktem, że nasze uczucie nie zostało odwzajemnione?

Czytaj dalej “Jak poradzić sobie z odrzuceniem?”

związek z bogatym facetem gdzie poznać dobrego męża

Bogaty facet, “biedna” dziewczyna: prawdziwe historie prawdziwych związków

Jak flirtować z facetem? Niby proste, ale jednak trudne. Tym bardziej, jeśli  chcesz pisać SMS-y do bogatego faceta. Ale znam przynajmniej kilka przykładów na związki typu “Bogaty facet i biedna dziewczyna”, które zapoczątkował własnie intrygujący SMS-owy flirt. Nie wszystkie te relacje przetrwały. Dlaczego? Oto prawdziwa historia.

Czytaj dalej “Bogaty facet, “biedna” dziewczyna: prawdziwe historie prawdziwych związków”

WhatsApp Image 2017 09 28 at 12.45.29 300x225 - Moja książka "Bogaty facet... Jak go poznać, zdobyć i zatrzymać" do kupienia w księgarniach!

Moja książka “Bogaty facet… Jak go poznać, zdobyć i zatrzymać” do kupienia w księgarniach!

Dziś dostałam ostateczne potwierdzenie i niesamowicie się cieszę! Moja książka “Bogaty facet, bogaty mężczyzna: Jak go poznać, zdobyć i zatrzymać” w ciągu najbliższych kilku dni będzie do kupienia w księgarniach!  Czytaj dalej “Moja książka “Bogaty facet… Jak go poznać, zdobyć i zatrzymać” do kupienia w księgarniach!”

photocoaching co to znaczy 300x225 - Photocoaching: jakie zdjęcia profilowe na portal randkowy?

Photocoaching: jakie zdjęcia profilowe na portal randkowy?

 

Zastanawiasz się, jak zrobić dobre zdjęcie na profil randkowy? Albo jakie zdjęcie profilowe będzie najlepsze? Atrakcyjny profil na portalu randkowym to podstawa sukcesu, a dobre zdjęcie na Sympatię, Badoo czy eDarling to wisienka na torcie Twojej osobowości. Tylko jak wybrać to “dobre zdjęcie”?

Czytaj dalej “Photocoaching: jakie zdjęcia profilowe na portal randkowy?”

PageLines