Home ⁄ Bogaty mężczyzna

Bogaty mężczyzna

BOGATY FACET, BOGATY MĘŻCZYZNA:
JAK GO POZNAĆ, ROZKOCHAĆ I ZATRZYMAĆ

 

 

Bogaty-facet-bogaty-mezczyzna-Ksiazka-poradnik-Agaty-Aaronson

 

Temat ważny i ciekawy dla wielu z nas. Napisałam książkę “Bogaty facet, bogaty mężczyzna: jak go znaleźć, rozkochać i zatrzymać”, zainspirowana pytaniami moich Klientek. Wiele z nich zastanawiało się, czy postępują nieetycznie, szukając mężczyzny o określonych możliwościach finansowych. Czy jest jednak coś niemoralnego w poszukiwaniu najlepszej dla nas samych opcji?

 

Bogaty facet. Jak go poznać, jak wejść z nim w związek?

Większość osób szuka życiowego partnera, posługując się określonymi kryteriami. Społeczeństwo jest w stanie zaakceptować poszukiwania “wysokiego”, “wysportowanego”, czy “wykształconego”, ale jeśli szukasz “zamożnego” – szybko zostaniesz oskarżona o bycie materialistką.

 

Nie godzimy się na byle jakość. Nie chcemy związku z osobą, która nie satysfakcjonuje nas na płaszczyźnie emocji, erotyki czy intelektu. Czy nie mamy prawa zawalczyć też o satysfakcję finansową?

 

Pisząc tę książkę, zebrałam wszystkie doświadczenia – swoje oraz moich Klientek – żeby przeprowadzić Cię przez niełatwy (ale i nie niemożliwie trudny) projekt pod tytułem “Bogaty mężczyzna”. Gdzie go szukać? Jak sprawić, żeby właśnie Tobą się zainteresował? Jak zatrzymać jego zainteresowanie, tak aby znajomość nie skończyła się na kilku randkach?

 

Bogaty facet szuka żony

Dzięki lekturze „Jak poznać, rozkochać i zatrzymać przy sobie bogatego mężczyznę” dowiesz się:

 

⇒ dlaczego szukanie zamożnego partnera jest absolutnie w porządku

⇒ gdzie szukać i jak nawiązać kontakt z bogatym mężczyzną

⇒ jakich kobiet pożądają, a z jakimi wchodzą w związki bogaci mężczyźni

⇒  jakie wyzwania wiążą się ze związkiem z bogatym mężczyzną

⇒ jak zdobyć bogatego mężczyznę na wyłączność

 

Dodatkowo otrzymasz także dwa ROZDZIAŁY SPECJALNE:

 

⇒ przegląd portali randkowych dla milionerów

⇒ najważniejsze podpowiedzi i ostrzeżenia

 

Każda kobieta zasługuje na partnera, zapewniającego jej poczucie bezpieczeństwa – także finansowego. Książka “Bogaty facet, bogaty mężczyzna: jak go poznać, rozkochać i zatrzymać” podpowie Ci, jakich wyborów powinnaś dokonać i jakimi ścieżkami musisz zacząć się poruszać, jeśli chcesz znaleźć osobę, przy boku której poczujesz się szczęśliwa, spełniona i bezpieczna. 

 

Bogaty facet i biedna dziewczyna?

Myślisz że bogaci mężczyźni wybierają TYLKO najpiękniejsze kobiety?

NIEPRAWDA!

Sądzisz, że u faceta ogarniętego życiowo i finansowo nie masz szans, bo nie jesteś już nastolatką, albo nie masz figury modelki, albo też sama zarabiasz niewystarczająco wiele?

NIEPRAWDA!

 

Dowiedz się, jakich kobiet szukają mężczyźni którzy zdobyli w życiu wiele – i jakie Twoje cechy i zachowania mogą sprawić, że to własnie przy Tobie bogaty mężczyzna zdecyduje się zostać na dłużej.

 

Przejdź do sklepu i pobierz książkę  “Bogaty facet, bogaty mężczyzna. Jak go poznać, rozkochać i zatrzymać”. Zastosuj moje porady w praktyce – i przekonaj się, że szczęśliwy, pełen miłości i bezpieczeństwa związek jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

 

Kup książkę “Bogaty facet, bogaty mężczyzna. Jak go poznać, rozkochać i zatrzymać” TERAZ

PageLines