Home ⁄ Pomoc dla Ciebie
abstract 2437086 1920 783x480 - Pomoc dla Ciebie

Pomoc dla Ciebie

 

Witaj i rozgość się. Akademia Randkowania to prawdziwa szkoła uczuć. Co przewiduje program? Kolokwium z profilu randkowego, przyśpieszony kurs z przedmiotu “Miłość”, konferencja na szczycie oraz – oczywiście – lektury obowiązkowe. Rozejrzyj się i sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić.

 

Chcesz spotykać w sieci tylko tych właściwych mężczyzn? Nie zamierzasz tracić więcej czasu z przypadkowymi, nie pasującymi do Ciebie osobami? Zamów “Profil do Poprawki”.

 

Utknęłaś w związku, w znajomości, w sytuacji i nie wiesz, jak ruszyć dalej? Potrzebujesz szybkiej analizy i wsparcia? Nabrania dystansu, by zrobić krok we właściwą stronę? Wybierz Szybką Konferencję.

 

Zastanawiasz się, co robisz źle? Potrzebujesz mocniejszego wsparcia? Emocjonalnej asysty randkowej trenerki? Przełamania własnych schematów? Zapraszam Cię na Trening Miłości.

 

W każdej Akademii istnieje zestaw lektur obowiązkowych – może i Tobie się przydadzą? Zapraszam Cię do lektury moich książek.

 

Potrzebujesz szybkich podpowiedzi? Interesuje Cię psychologia związków, punkt widzenia mężczyzn, chcesz poczytać jak wyglądają randki i problemy innych kobiet? Poczytaj moja bloga – znajdziesz tam wiele interesujących materiałów.

 

Masz jedno szybkie pytanie i chciałabyś na nie błyskawicznej odpowiedzi? Napisz do mnie po POMOC 24h, którą otrzymasz GRATIS. Czekam na twojego maila: nie ma pytań, nad którymi nie warto się zastanawiać!

PageLines