Home ⁄ Pomoc dla Ciebie ⁄ Trening Miłości

Trening Miłości

 

Program love-coachingu, który otworzy Cię na lepsze przeżywanie, doświadczanie i okazywanie uczuć – to właśnie proponuję Ci podczas Treningu Miłości. Nasze spotkania – seria 3, 5 albo 7 sesji – mają za zadanie uwolnić Twój potencjał i uruchomić mechanizmy, które pomogą Ci znaleźć, nawiązać i utrzymać wartościową, pełną szacunku, wsparcia i miłości relację.

 

Coaching miłości

Ty sama / sam wiesz najlepiej, co hamuje Cię w życiu. Może to nieśmiałość, niskie poczucie atrakcyjności, brak wiary w miłość? Może nadszarpnięte zaufanie, powtarzające się złe decyzje, czy jeszcze inna, czasami trudna do sklasyfikowania i ujęcia w proste słowa przyczyna? Trening Miłości pomoże Ci przełamać bariery, z jakimi się borykasz.

 

Podczas Treningu to TY wykonasz progres i osiągniesz lepszą jakość w swoim życiu. Ja jako Twoja Trenerka będę Cię wspierać i towarzyszyć. Pomogę Ci przełożyć marzenia na Twoje prawdziwe życie. Musisz jednak czuć w sobie gotowość do zmiany. Trening jest procesem, a jego elementy będą wymagać pracy i gotowości do wprowadzenia zmian – od CIEBIE.

 

Zapraszam na Trening!

Każda sesja Treningu Miłości trwa 90 do 120 minut. Podobnie jak w trakcie Szybkiej Konsultacji – którą polecam Ci, jeśli potrzebujesz tylko jednorazowego spotkania i rozmowy – możemy spotkać się osobiście (zobacz, gdzie pracuję), możemy prowadzić rozmowę przez telefon lub przez Skype’a. Wszystkie formy kontaktu są jednakowo efektywne: sesja treningowa będzie prowadzona w zależności od Twoich preferencji i tego, jaki sposób komunikacji ze mną wybrałaś / wybrałeś. 

Gdzie szukać męża. Coachin miłosci

Jak zadbać o własne emocje?

Jakie elementy obejmuje Trening Miłości? Na czym się skupimy? Każdy Trening opracowywany jest przeze mnie indywidualnie, w zależności od tego, czego TY oczekujesz i pragniesz. Oto niektóre z działań, jakie podejmuję podczas spotkań z moimi Kursantami i Kursantkami:

 

⇒ analiza prawdziwych oczekiwań, dotyczących związku oraz płci przeciwnej

⇒ identyfikowanie świadomych i nieświadomych barier, które uniemożliwiają lub utrudniają Ci relację z partnerem 

⇒ techniki budowania pewności siebie

⇒ rozwijanie umiejętności budowania związku, zbliżania się i bycia blisko z drugim człowiekiem

⇒ opracowanie strategii możliwości: jak szukać, gdzie poznawać, w jakie znajomości inwestować

⇒ sesje „role playing” – zamiana ról

⇒ praca nad Twoim wizerunkiem, komunikacją oraz mową ciała

 

Chcesz osiągnąć swoje cele, wejść w związek albo znaleźć kogoś na dłużej, przełamać swoje ograniczenia – ale nie wiesz, czy potrzebujesz do tego cyklu spotkań? Wahasz się między jednorazową Konsultacją, a Treningiem? Przeczytaj FAQ: Pytania i Odpowiedzi, w których wyjaśniam różnicę między nimi.

 

Trenerka związków + Twoja Ciężka Praca =
Radość, Wolność, Miłość

Jeśli czujesz w sobie gotowość do zmian i masz świadomość, że poddanie się procesowi pozwoli Ci wyzwolić Twoje prawdziwe możliwości i znaleźć realny związek – wybierz edycję Treningu Miłości, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Zarezerwuj w moim kalendarzu termin pierwszego naszego spotkania – i przygotuj się na pozytywne zmiany, które nieuchronnie nadejdą.

 

TRENING OSOBISTY (zobacz gdzie mogę się z Tobą spotkać):

3 treningi:      350 zł

5 treningów:  650 zł

7 treningów:  950 zł

 

TRENING TELEFONICZNY LUB PRZEZ SKYPE’A:

3 treningi:     290 zł

5 treningów: 530 zł 

7 treningów: 770 zł

 

Kliknij w interesujący Cię rodzaj treningu, żeby przejść do sklepu i zarezerwować termin naszego pierwszego spotkania w moim kalendarzu. Następnie potwierdź nasze spotkanie przelewem, a w umówionym przez Ciebie terminie spotkamy się, zadzwonię do Ciebie lub połączę się przez Skype’a. Kolejne terminy spotkań będziemy umawiali już wspólnie – w zależności od tego, jak często będziesz ich potrzebować.

 

Wolisz jednorazową rozmowę? Umów się ze mną na Szybką Konsultację! A jeżeli masz więcej pytań, przeczytaj najczęściej powtarzające się pytania i odpowiedzi do mnie, lub napisz – czekam na Twoją wiadomość.

PageLines