Home ⁄ Pomoc dla Ciebie ⁄ Szybka Konsultacja

Szybka Konsultacja

 

Natychmiastowa pomoc przy rozwiązaniu problemów i sytuacji, które pojawiły się znienacka lub dopiero niedawno je zauważyłaś/ zauważyłeś – tym właśnie jest Szybka Konsultacja. To idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli:

 

⇒ nie chcesz poświęcać na trening dużo czasu,

⇒ chcesz wyjść na prostą, ale nie jesteś gotowa/gotowy lub nie czujesz potrzeby do wprowadzania w swoje życie radykalnych zmian,

⇒ zależy Ci na szybkiej konsultacji tego, co w Twoim życiu miłosnym, emocjonalnym albo erotycznym dzieje się TU i TERAZ.

 

Natychmiastowa Pomoc Miłosna dla Ciebie

Szybka Konsultacja to jednorazowe spotkanie ze mną – osobiste, telefoniczne lub przez Skype’a, które trwa zwykle od 90 do 120 minut. Nie będziemy szczegółowo analizować Twojej randkowej przeszłości, wyznaczać Twoich długofalowych celów ani identyfikować blokad, jakie mają na Ciebie ograniczający wpływ (takimi działaniami zajmujemy się podczas Treningu Miłości). Będziesz mogła/mógł jednak zdefiniować prawdziwy problem, który Cię dręczy i umożliwia wykonanie kroku dalej. Na tej podstawie, podczas naszej rozmowy zbudujesz, wspólnie ze mną, kilka prawdopodobnych scenariuszy dalszego rozwoju sytuacji. I ocenisz, który z nich najlepszy jest DLA CIEBIE.

 

Jak wytrawna szachistka i prawdziwy gracz, przewidzisz wszystkie konsekwencje swoich działań na kilka kroków do przodu, a dzięki szybkiemu bilansowi błyskawicznie ogarniesz, która z możliwych decyzji jest w perspektywie czasu dla Ciebie najbardziej korzystna. Jest podczas Szybkiej Konferencji także mały BONUS. Jeśli w Twoim postępowaniu tkwi jakiś fundamentalny błąd (który może wynikać z bardzo różnych przyczyn – dzieciństwa, doświadczeń dorosłego życia, traum, wreszcie zwykłej niewiedzy) – nasza rozmowa może naprowadzić Cię na jego trop.

 

Pomyśl o swoim problemie. Spróbuj go sobie wyobrazić. Co Ci przypomina? Może przestrzeń, w którym snop światła rzucony jest tylko na  sam środek, a wszystko wokół pozostaje ciemne? Może pokój, którego ściany zaciskają się coraz bliżej Ciebie? Może rondo, po którym cały czas jeździsz w kółko, nie wiedząc na który zjazd się zdecydować?

Coaching miłosci. Randka idealna

 

Rozświetlmy te kąty, wpuśćmy światło do ciemnego, klaustrofobicznego pomieszczenia! Razem obejrzyjmy szczegóły – nie są aż tak straszne, jak być może w tej chwili Ci się wydaje. Przekonasz się, jak prosty okaże się wybór właściwej drogi. Szybka Konsultacja ze mną to idealne rozwiązanie kryzysu, który własnie Cię dopadł.

 

Twój problem jest poważniejszy? Sytuacja skomplikowała się za bardzo? Potrzebujesz w takim razie cyklu sesji ze mną – zapraszam Cię na Trening Miłości, podczas którego przyjrzymy się szczegółowo temu, co wydaje się tak trudne. 

 

 

Czy emocje można racjonalnie analizować?

Czasami intuicja to za mało: zamiast decyzji dobrej lepiej jest podjąć decyzję DOSKONAŁĄ. Podczas rozmowy ze mną spojrzysz na swoją własną sytuację świeżym spojrzeniem, zobaczysz i ocenisz samą siebie w innej perspektywie. W grze zwanej miłością Ty dla siebie samej grasz zawsze główną rolę. Jednak pozostali gracze patrzą na Ciebie inaczej: w ich optyce możesz funkcjonować jako potencjalna ofiara, konkurencja, dawca lub dawczyni, partner/partnerka, przygoda na jeden raz, matka, ojciec, trampolina… Scenariuszy jest niemal nieskończenie wiele. Sprawdź, w jakiej sztuce przyszło Ci tym razem występować.

 

Nie czekaj, aż sytuacja skomplikuje się jeszcze bardziej. Znajdź wolny termin w moim kalendarzu i umów się ze mną na spotkanie lub rozmowę. Zajrzyj do sekcji FAQ – Pytania i Odpowiedzi jeśli masz jakieś pytania, lub napisz do mnie, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

 

JEDNORAZOWA KONSULTACJA – TRENING OSOBISTY: 200 zł

zarezerwuj termin naszego spotkania, a wcześniej zobacz, gdzie mogę się z Tobą spotkać

 

JEDNORAZOWA KONSULTACJA – TRENING TELEFONICZNY LUB PRZEZ SKYPE’A: 150 zł

zarezerwuj termin naszego spotkania 

 

Czas trwania Konsultacji to 90-120 minut.

 

 

 

 

PageLines