Home ⁄ FAQ

FAQ

⇒ Trening miłości, terapia emocji – kto może skorzystać z Twoich usług, mężczyźni czy kobiety?

Pracuję zarówno z kobietami, jak mężczyznami.

 

⇒ Chcę porozmawiać z kimś o swojej sytuacji, ale nie wiem czy zdecydować się na jedną rozmowę, czy na cały cykl.

Możesz zdecydować się na jednorazowe spotkanie ze mną, a kiedy przekonasz się, jak działam – zarezerwować czas na cały trening.

 

⇒ Coaching miłości – czy to w ogóle działa?

Możemy rozwijać mięśnie, i możemy rozwijać emocje. Dlaczego doskonalimy tylko ciało? Nasza psychika także potrzebuje mentalnych ćwiczeń i wsparcia trenera.

 

⇒ Kiedy zobaczę pierwsze efekty treningu?

Kiedy zaczynasz dietę, nie budzisz się szczuplejszy o 5 kg następnego dnia. Podobnie jest z treningiem emocji. Zmiany pojawiają się, jeśli konsekwentnie pracujesz nad sobą dłuższy czas. Pierwsze rezultaty treningu dostrzeżesz jednak już po 2-3 spotkaniach trenerskich.

 

⇒ Nie chcę rozmawiać przez telefon ani Skype’a. Gdzie można się z Tobą spotkać na żywo?

Mieszkam i pracuję w Trójmieście. Możemy spotkać się na treningu osobistym, jeśli mieszkasz w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie, lub najbliższej okolicy. Jeśli chcesz spotkać się ze mną osobiście, ale mieszkasz w innym regionie, do ceny treningu dolicz mój koszt podróży do Ciebie. Aby umówić szczegóły, skontaktuj się ze mną osobiście przed opłaceniem pierwszej sesji treningowej.

 

⇒ Czy masz własny gabinet?

Nie. Najwięcej programów trenerskich prowadzę przez Internet, i właśnie taki sposób komunikacji najbardziej odpowiada moim Kursantom i Klientom.

 

⇒ Jak można się z Tobą umówić na spotkanie? Czy można samodzielnie wybrać termin?

Oczywiście. Wybierz Szybką Konsultację, Trening Miłości albo Profil do Poprawki, a w moim kalendarzu zobaczysz, jakie terminy mam dla Ciebie wolne. Zarezerwuj odpowiedni dla Ciebie czas, wykonaj przelew – gotowe! W wybranym przez Ciebie dniu i godzinie zadzwonię do Ciebie: przypomnienie o naszym spotkaniu prześlę Ci 24 godziny przed naszym spotkaniem i ponownie, 1 godzinę przed naszym spotkaniem.

 

⇒ Chcę Konsultacji przez telefon – kto poniesie koszty rozmowy?

Podczas robienia przez Ciebie rezerwacji prosiłam Cię o podanie Twojego nicka na Skype’ie albo numeru telefonu. Dziękuję że to zrobiłeś – w wybranym przez siebie terminie czekaj na telefon ode mnie. Nie ponosisz żadnych kosztów dodatkowych naszej rozmowy.

 

⇒ Podczas rezerwacji spotkania podałam / podałem błędny numer telefonu lub błędny nick na Skype’ie. Co teraz?

Napisz do mnie jak najszybciej maila z prawidłowym numerem kontaktowym. Mój adres mailowy dostałeś podczas rezerwacji zajęć.

 

⇒ Zamówiłam / zamówiłem spotkanie z Tobą, ale w umówionym czasie nie byłem w stanie rozmawiać. Czy to spotkanie przepada, czy możemy umówić się jeszcze raz?

Jeśli wykupiłeś Trening Miłości, masz prawo do jednorazowego, bezpłatnego przesunięcia wybranego terminu spotkania. Jeśli zamówiłeś Szybką Konsultację – niestety Twoja rezerwacja przepadła, i musisz zarezerwować (i zapłacić) spotkanie ze mną jeszcze raz.

 

⇒ Czy przed naszą rozmową dostanę od Ciebie jakieś przypomnienie o terminie?

Przypomnienie o naszym spotkaniu prześlę Ci 24 godziny przed naszym spotkaniem i ponownie, 1 godzinę przed naszym spotkaniem.

 

⇒ Co daje lepsze efekty – spotkanie na Skype’ie czy rozmowa przez telefon?

Osobiście nie widzę różnicy pomiędzy tymi dwoma formami kontaktu. Wszystko zależy od tego, w jakiej formie rozmowy czujesz się bardziej komfortowo.

 

⇒ Kupiłam Twoją książkę, ale nie dostałam jej – co teraz?

Sprawdź swojego maila raz jeszcze, zobacz także do skrzynki SPAM. E-book powinien dotrzeć do Ciebie maksymalnie 15 minut po wykonaniu przelewu i zaksięgowaniu go na moim koncie. Jeśli nadal nic nie masz – napisz do mnie na adres agata@akademiarandkowania.pl, zaraz to naprawimy.

 

⇒ Mam pytanie, na które nie znalazłem / nie znalazłam tutaj odpowiedzi.

Napisz do mnie: agata@akademiarandkowania.pl 

PageLines